Friday, June 2, 2023

|

Datëlindja e parë me Kridin në krahë, ja urimi i Elgitit për Klean!

po lexohet

Klea Huta feston datëlindjen sot dhe për të kjo duhet të jetë datëlindja më e veçantë. Për herë të parë, Klea do të festojë me vogëlushin e saj Kridin dhe bashkëshortin Elgitin.

“Gëzuar ditëlindjen grua&mami më e mrekullueshme në botë, të duam unë dhe Kridi,” ka shkruajtur Elgiti krahas një fotojë mjaft të bukur të çiftit.

Moderatorja e cila u bë nënë për herë të parë vetëm pak kohë më parë, ka treguar shpesh në rrjete sociale se kjo është periudha më e lumtur për të dhe partnerin e saj.

të fundit

Keni plane për fundjavën? Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike duke bërë që vija bregdetare të jetë në mbizotërimin e...

të ngjashëm