Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Dalin shifrat/ Ja sa të infektuar me koronavirus u regjistruan në 24 orët e fundit

po lexohet

Gjatë 24 orëve të fundit ka pasur një rënie të lehtë të personave të prekur me koronavirus në Shqipëri.

Nga testimet që janë bërë në të gjithë Shqipërinë, kanë rezultuar me COVID-19 50 persona.

Kjo shifër është më e ulët se ajo e një ditë më parë, ku u shënuan 82 të infektuar. Gjatë ditë së djeshme, kryeministri Edi Rama në një dalje për mediat tha se nëse shifrat e të infektuarve vijnë në rritje atëherë do të shkohet drejt një karantinimi të dytë.

të fundit

Pite me fasule: Një specialitet i pazakontë, shija e të cilit do t’ju kënaqë

Ka variacione të panumërta, dhe këtë herë kemi një variacion të vërtetë dimri Pitet janë padyshim një nga specialitetet më...

të ngjashëm