Sunday, October 17, 2021

|

Cristiano Ronaldo në zi, humb njeriu e dashur për të

Më të lexuarat

Portugezi me anë të një postimi në “Instagram” ka njoftuar se bashkëshortja e një miku të familjes së tij ka ndërruar jetë papritur javën e kaluar.

CR7 ngushëllon mikun e tij dhe i premton se do t’i qëndrojë afër ashtu si në çdo vështirësi të tyre.

“Ka rasta kur gjithçka zë vendin e dytë, përfshirë edhe futbollin,” nis postimin Ronaldo.

Cristiano Ronaldo në zi, humb njeriu e dashur për të

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit