Tuesday, December 7, 2021

|

Ballina Etiketimet Cristiano ronaldo

Etiketim: Cristiano ronaldo

Kanë shërbyer si forca speciale në Afganistan, kush janë dy binjakët...

Cristiano Ronaldo dhe familja e tij, ruhen nga dy vëllezër binjakë që më parë kanë shërbyer si ushtarë në njesinë elitare të forcave speciale...

HISTORIA/ Si u bë Ronaldo lojtari më i mirë i botës...

Kur përmendet emri i Cristiano Ronaldos shumë gjera të vijnë ndërmend. Futbollisti me më ndikim në botë, përveç se është një nga lojtarët me...

Lajmi i ëmbël! Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez do të bekohen...

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez do të behen prindër sërish. Lajmin e bukur e ka konfirmuar vetë çifti përmes një foto...

Ronaldo nuk kursehet për Georginën, së fundmi i bën një dhuratë...

Ylli portugez, Cristiano Ronaldo dhe modelja Georgina Rodriguez janë një ndër çiftet më të diskutuara të momentit. Shpesh herë ata i tregojnë fansave të tyre...

Cristiano Ronaldo në zi, humb njeriu e dashur për të

Portugezi me anë të një postimi në “Instagram” ka njoftuar se bashkëshortja e një miku të familjes së tij ka ndërruar jetë papritur javën...

Nëna e Ronaldos kundër martesës së Cristianos me Georginën, ja arsyeja...

Dolores Aveiro, nëna e Cristiano Ronaldos, nuk dëshiron që djali i saj të martohet me partneren aktuale, Georgina Rodriguez, pasi ajo beson se modelja...

E pabesueshme arsyeja pse Cristiano Ronaldo të braktis vilën 6 milionë...

Cristiano Ronaldo ka braktisur vilën e tij me vlerë 6 milionë paund dhe nuk do ta besoni arsyen. Futbollisti u shqetësua nga delet që kullotnin...

“Ronaldo mund të heqë dorë nga Georgina ashtu si bëri me...

“Unë u lëndova nga mënyra se si ai më hodhi tutje, duke më bllokuar në Instagram pasi flinim bashkë. Edhe tani më dhemb akoma”....

Historia e një vajze që nga një shitëse në një dyqan...

Në Netflix do të shfaqet së shpejti një dokumentar për jetën e Georgina Rodriguez, partneren bukuroshe të Cristiano Ronaldo. 27-vjeçarja spanjolle punonte si shitëse...

Ndodh për herë të parë në histori! Mbretëresha Elizabeth ka një...

Mbretëresha Elizabeth i ka kërkuar Manchester Unitedit të rezervojë fanellën e parë të nënshkruar nga Cristiano Ronaldo, duke u bërë personi i parë që...