Tuesday, June 6, 2023

|

Cila politikane shqiptare do ishe? Efi i përgjigjet Luizit: Jozefina Topalli/ Si reagoi ai

po lexohet

Katër finalistët e Big Brother nuk po humbin asnjë moment nga orët që i kanë mbetur për të bërë biseda nga më të ndryshmet me njëri-tjetrin.

Një prej bisedave pikante që tërhoqi vëmendje ishte pyetja që i bëri Luizi Efit.

Luizi: Cila politikane shqiptare do ishe?

Efi: Jozefina Topalli (dhe qesh)

Këtë moment e ka marrë edhe Luizi me humor i cili qeshi gjithashtu.

Luizi: Ah vdiqa fare

Kujtojmë që Luizi ka qenë për 10 vite i lidhur me vajzën e Jozefina Topallit

të fundit

Shumë pranë Shqipërisë, tërmeti i fortë godet shtetin e Ballkanit (Epiqendra+Magnituda)

Një tërmet i fortë me magnitudë 5 ballë të shkallës Rihter ka goditur Rumaninë, ndërsa lëkundjet janë ndjerë edhe...

të ngjashëm