Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Çfarë po ndodh sot me monedhat e huaja? Ja me sa po këmbehen dollari dhe euro

po lexohet

Sot, më 05 qershor 2024, dollari amerikan blihet me 91.9 lekë dhe shitet me 92.9 lekë.

Euro blihet me 100 lekë dhe shitet 100.7 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 102.4 lekë, ndërsa në shitje me 103.4 lekë.

Paundi britanik blihet me 117.1 lekë dhe shitet me 118.1 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 67 lekë, ndërsa në shitje me 68.5 lekë.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm