Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Çfarë po ndodh në Shqipëri/ Një tjetër i infektuar me koronavirus hidhet nga kati i dytë i një spitali, humb jetën

po lexohet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në mesnatë, ku një person i infektuar me COVID-19 është hedhur nga spitali.

Policia ka bërë me dije se bëhet fjalë për pacientin L.S.,60 vjeç, i cili është hedhur nga spitali “Shefqet Ndroqi”.

Njoftimi i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 30.11.2020, rreth orës 00:30, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e një spitali shtetasi L.S.,60 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

të fundit

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Dashi Ju keni shtylla të forta mbështetjeje përreth jush. Ka drita udhëzuese që ndihmojnë për të treguar rrugën Përdorni mbështetjen...

të ngjashëm