Saturday, May 25, 2024

|

spot_img

Çfarë ndodhi në Përputhen? Konkurentët përplasen keq me njëri-tjetrin: Ik zhduku karagjoze (VIDEO)

po lexohet

Në puntatën e sotme të emisionit ‘Për’puthen’, Erika së bashku me Muratin zhvilluan një kërcim së bashku, por që Buçit nuk i pëlqeu aspak ky gjest dhe u ‘çmend’. (Kliko këtu)

Teksa nisi të fyejë rëndë Erikën, në përfundim të kërcimit të çiftit, Buçi është ngritur në mes të skenës teksa është përplasur keq me Erikën dhe Muratin.

“Ky është super injorant dhe ti je super injorante! Po më bëni të fortin të dy? Ti për çfarë ngrihesh?(Muratit) Kur ti i di gjërat. Mos bëj skuthin këtu.”, shprehet Buçi i revoltuar teksa i është drejtuar Erikës: Ti me mua nuk ke më punë fare!

Erika: As ti me mua!

Buçi: Edhe bën skena përpara meje! Me mua s’ke më punë fare. Unë bëra be fëmijët moj ooo! Edhe ti më bën skena mua?

Erika: Edhe ç’ka më intereson mua?

Buçi: Ik moj zhduku aty o karagjoze!

Mos ndoshta Buçi ka harruar momentet e tij romantike me Klaudian?

të fundit

Sa para merr Sarah Berisha për një postim në Instagram?

Sarah Berisha, një prej blogereve më të dashura, nëpërmjet një interviste të zhvilluar mbrëmjen e djeshme ka folur lidhur...

të ngjashëm