Friday, May 24, 2024

|

spot_img

Çfarë ndodhi? Banorët ‘mbajnë frymën’, mbërrin një zarf në shtëpinë e BBV

po lexohet

Produksioni ka caktuar një sfidë për banorët e ‘BBV3’, ku nëse kjo sfidë do të kryhet me sukses banorët do të përfitojnë një ‘Natë Greke’.

Sa herë që alarmi të bjer, në monitor do të shfaqen emrat e tre banorëve të cilët kanë 10 sekonda kohë të shkojnë përball monitorit dhe të kapin duartë me njeri-tjetrin.

Banorët e përzgjedhur për këtë sfidë janë: Graciano, Meri dhe Romeo.

të fundit

Kënga e Besit dedikim për Xhensilën? Aktori shton dyshimet, çfarë deklaroi në “Ferma VIP”

“Mosmirënjohja” është kënga më e re e Bes Kallakut. Që pas publikimit të kësaj kënge me tekst po nga ai,...

të ngjashëm