Wednesday, December 6, 2023

|

spot_img

“Çfarë ka ndodhur me ty”, ndryshimi i Arjan Konomit shokon rrjetin

po lexohet

Arjan Konomi është larguar nga Shqipëria dhe prej disa kohësh tani po qëndron në Australi. Opinionisti vazhdon të jetë aktiv në rrjete sociale, por së fundmi ka habitur ndjekësit me pamjen e tij.

Konomi duket se ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamje duke lënë flokë të bardha ndërsa komentuesit shkruajnë se nuk e njohin më pas këtij ndryshimi.

Të tjerë pyesin Arianin pse gjithë ky ndryshim dhe ç’ka ndodhur me të, por opinionisti ende nuk i ka kthyer përgjigje qindra komenteve në profilin e tij.

të fundit

Reshje shiu dhe dëbore në vend, temperaturat pësojnë rënie

Një sistem i fuqishëm vranësirash do të vendoset në territorin shqiptar duke sjellë reshje shiu në Ultësirën Perëndimore si...

të ngjashëm