Wednesday, June 19, 2024

|

spot_img

Ky është emisioni ku do ta shohim Visjan Ukcenajn këtë sezon

po lexohet

Aktorin e njohur të humorit, Visjan Ukcenaj, nuk do ta shohim më në spektaklin “Klanifornia” në “TV Klan”.

Ky sezon i ri televiziv e gjen Visjanin në një tjetër televizion, “Top Channel”. Lart e poshtë po përflitej se aktori do të ishte pjesë e kastit të “Portokallisë”, por nuk është kështu!

Tashmë, Visjani po bëhet pjesë e moderimit dhe do të drejtojë emisionin “Ndryshe” në “Top Albania Radio”, një emision i dedikuar politikës dhe aktualitetit.

“Ndryshe” do të transmetohet çdo të martë në orën 18:00.

të fundit

Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua. Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”,...

të ngjashëm