Wednesday, December 6, 2023

|

spot_img

Olta Gixhari pjesë e “Dancing with the Stars”? Ja si përgjigjet ish-banorja e “BBVA” (Foto)

po lexohet

Prej disa ditësh në rrjet kanë qarkulluar lajme se ish-banorja e “BBV”, Olta Gixhari është pjesë e jurisë së konkursit të kërcimit “Dancing with the Stars”, i cili do fillojë së shpejti.

Mirëpo së fundmi teksa aktorja zhvilloi një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram, ku një ndër ta e ka pyetur atë nëse do jetë në jurinë e këtij spektakli.

“A është i vërtetë lajmi që do të jesh në jurinë e DWTS”– ka shkruar fansi.

“Mos u merrni me thashetheme”– u shpreh Olta, duke shtuar akoma më shumë dyshimet e publikut.

të fundit

Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, ja çfarë po ndodh me...

Në tregun e këmbimi valutor sot një dollar amerikan do blihet me 93.6 lekë dhe do shitet me 94.7...

të ngjashëm