Thursday, February 2, 2023

|

spot_imgspot_img

Bursa dhe këmbimi valutor, 28 tetor 2022. Ja çfarë po ndodh me monedhat e huaja

Më të lexuarat

Monedha e eurozonës shitet sot me 118.6 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 118.5 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 136.5 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 87.8 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 119.3 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.81 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

Bursa dhe këmbimi valutor, 28 tetor 2022. Ja çfarë po ndodh me

Bursa dhe këmbimi valutor, 28 tetor 2022. Ja çfarë po ndodh me

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit