Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

Buja e divorcit, Xhensila “surprizon” papritur Bes Kallakun

po lexohet

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj prej disa muajsh i kanë dhënë fund martesës, ndarje e cila ndodhi vetëm pak kohë pas lindjes së djalit të tyre.

SHIKO VIDEON:

Sot Amen ka mbushur 7 muaj që ka ardhur në jetë, dhe nuk kishte si të mungonte dhe urimini nënës së tij Xhensila Myrtezaj.

Ajo që bie në sy është se në urimin e Xhensilës përveç emrit ajo ka dashur ta thërrasë edhe në mbiemër djalin e saj.

“Gëzuar 7 mujorin drita e jëtës time Amen Kallaku”, shkruan Xhensila përbri fotos.

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm