Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Bëri xhiron e rrjetit, zbulohet se kush ishte bukuroshja shqiptare që u shfaq në gjysmëfinalen e Ligës së Kampioneve

po lexohet

Dy dite më parë u luajt gjysmëfinalja e parë e Ligës së Kampioneve, ajo midis Bajern Mynih dhe Real Madrid, e mbyllur me rezultatin përfundimtar 2-2.

Gjatë zhvillimit të takimit, kamera për një çast kapi një tifoze, të veshur me flamurin kuq e zi në shkallët e stadiumit “Allianz Arena”. Në pak minuta imazhet e saj bënë xhiron e rrjetit në Shqipëri.

Tani është zbuluar edhe se kush ishte identiteti i kësaj bukurosheje që mori vëmendjen e të gjithë shqiptarëve.

Emri i saj është Azra, një vajzë e lindur në Maqedoni me origjinë shqiptare, që kishte vazhduar studimet në Gjermani. Ajo shfaqet në krah të të fejuarit të saj në mbështetje të Real Madrid.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm