Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Shpat Kasapi feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin emocionues

po lexohet

Këngëtari i njohur shqiptar, Shpat Kasapi, feston sot ditëlindjen e tij të 39-të, ku dhe ka marr një urim të veçantë nga bashkëshortja e tij, Selvie Kasapi.

Partnerja e tij, Selvija nëpërmjet një postimi në rrejtët sociale ka bërë një urim emocionues, ndërsa shkruan “urime ditëlindjen burri im, mbreti i zemrës time”.

“Urime ditëlindjen burri im, mbreti i zemrës time. Dhe 100 jetë të kisha, prap do të kërkoja e do të doja çdo ditë e më shumë. Je gjithçka për mua, i vetmi im, pronari i zemrës sime. Me beso, Roeli eshte me fat qe te ka ne jete, shpesh te ngacmoj por ti je babai perfekt per Roelin, sa dashuri i jep, sa sakrifica ben, sa mundohesh per te. Roeli eshte krenar per ty e te do shume, me shume se mua Urime ditelindjen babi me i mire ne bote”, shkruan Selvia.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm