Wednesday, June 19, 2024

|

spot_img

Argjira reagon e shokuar nga fyerjet e Eglës ndaj Gracianos: Pa fjalë!

po lexohet

Partnerja e Gracianos, Argjira ka reaguar lidhur me debatin që ndodhi mbrëmjen e sotme mes balerinit dhe Eglës, ku kjo e fundit e ofendoi me etiketime të pahijshme.

“Je i bardhë komplet me sy të zgurdulluar! Një qenie monstruoze!”, iu drejtua Egla ndër të tjera.

Në një postim në Instagram, krahas videos së debatit të dyshes, Argjira ka shkruar: “A është

normale kjo? Pa fjalë!!!!”

 

Graciano dukej i prekur nga komenti i rëndë i Eglës, ndërsa vlen të theksojmë se dy banorët kanë patur përplasje të shpeshta me njëri-tjetrin brenda shtëpisë.

Zanafilla kanë qenë ‘të mbathurat’ nga meshkujt dhe trafiku në tualet, që aktorja duket se i paska shumë problem.

të fundit

Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua. Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”,...

të ngjashëm