Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Arbana Osmani: Ditët e fundit, të vështira dhe shumë të ngarkuara emocionalisht dhe fizikisht

po lexohet

“Qejf i madh kur u dobësonka njeriu!”-shkroi Arbana Osmani kra një selfie në pasqyrë duke bënë në pah barkun e sheshtë.

Edhe ne sikurse ju direkt pyetëm veten se si është dobësuar moderatorja. Fundja, erdhi vera dhe duam të gjithë zgjidhje sa më të shpejt.

Mirëpo, në një tjetër postim Arbana ka treguar se shkaku i rënies nga pasha nuk është edhe aq i bukur. Kjo pasi thotë se ka kaluar disa ditë të vështirë dhe shumë të ngarkuara emocionalisht dhe fizikisht për shkak të një familjari të sëmurë.

Image

Ajo nuk jep detaje por shkuan se i ka humbur oreksi, ndaj edhe është dobësuar.

“Meqë po më vijnë shumë pyetje “Si je dobësuar?”, që pas ardhjes nga Meksika kam pasur ca ditë të vështira dhe shumë të ngarkuara emocionalisht dhe fizikisht për shkak të një familjari të sëmurë dhe kam humbur oreksin. Do shëndoshem prap shumë shpejt. Asnjë ilaç çudibërës nga ata që vazhdojnë të abuzojmë akoma me imazhin tim në Facebook.”- shkroi ajo.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm