Wednesday, June 19, 2024

|

spot_img

Albi Nako “shpërthen” ndaj Romeos: Je pa këllqe, po përdor vajzat!

po lexohet

Marrëdhënia e paqartë mes koreografit Albi Nako dhe Romeo Veshajt duket se është zbuluar gjatë spektaklit të sotëm të Big Brother Vip.

Albi u pyet nga moderatori Ledjon Liço se çfarë mendon për debatin e Romeos me Roza Latin, por përgjigja e Albit ishte papritur. Ai tha se Romeo është “pa këllqe” duke ndezur debat mes tyre, ndërsa opinionisti e përgëzoi duke i thënë “mirëseerdhe në Big Brother”.

Albi Nako: Je pa këllqe. Përdor vajzat. Ta shpreh mendimin tim.

Romeo: Kaq kishe?

Albi: Më lër të mbaroj. Ti e bën luftën me vajza se nuk e bën dot vetëm. Ti je njeri që fyen, gjestikulon të tjerët duke provuar, shfashohesh kur flet.

Romeo: Nuk e dija si mund të qeshesh më një njëri që e mendon të tillë.

Albi: Qesh mirë kush qesh i fundit

Romeo: Ti mund të konfidohesh me një njeri se mua kur mendon kshu. Kur mendon se kam dal i preferuar, më ke kap kap te këmba. Ti dole plako, Faleminderit Albi Nako.

Albi: Tani mbrohu me vajzat. Ti bën të indinjuarin ktu, bën sikur je ti faktori i shtëpisë. Çfarë të thash dje

Romeo: Je me atë snajperin, nuk të shkon ky roli

Arbër Hajdari: Mirëserdhe në Big Brother Albi!

të fundit

Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua. Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”,...

të ngjashëm