Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

“Ajo bëhej xheloze kur rrinim bashkë”, Meri zbulon një romancë të re që po lind në BBV3, ja për kë bëhet fjalë

po lexohet

Brenda shtëpisë së spektaklit televiziv “Big Brother Vip Albania 3”, kanë nisur disa romanca dashurie e duket se janë krijuar çiftet e para.

Por astrologia Meri Shehu ka zbuluar një romancë të re që nuk është Sara me Bardhin por një dyshe që as nuk na e priste mendja. Bëhet fjalë për futbollistin Gabriele Mezini dhe gazetaren Ledjona Xheladina.

Dyshja janë parë të afërt me njëri tjetrin por veç kësaj, Meri ka vënë re diçka. Ajo shprehet se mes Gabriele dhe Ledjonës ka pëlqim madje Ledjona bëhet xheloze për të, dhe e ka larguar Gabrielen nga miqësia me Merin.

Edhe pse banorët e tjerë e mohojnë këtë, Meri e thotë me plot bindje. Ndonëse është vënë re fakti, se të dy kalojnë shumë kohë.

të fundit

Edhe banori i ri në BBVIP, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Do të dalin fotot, kemi pasur një…

Silvi Forte, konkurrenti më i ri i Big Brother Vip 3, para se të futej në shtëpinë vip ka...

të ngjashëm