Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

A u lejohet lojtarëve të kombëtares të kryejnë marrëdhënie intime? Flet fizioterapisti i tyre

po lexohet

Fizioterapisti i lojtarëve të kombëtares së Shqipërisë, Ilvi Begolli, ka qenë i ftuar së fundmi në “Top Arena” ku ndau detaje të shumta rreth trajtimeve dhe terapive që marrin futbollistët.  

Begolli gjithashtu u pyet nëse lojtarëve ju lejohen marrëdhëniet intime përpara ndeshjeve, një diskutim i gjerë që bëhet edhe në sferën e sportistëve global.

I pyetur së fundmi për këtë në Top Arena, fizioterapisti tha se lojtarëve të kombëtares nuk u lejohen të kryejnë akte intime përpara ndeshjes.

Pa hezitim, Begolli tha se “po kjo është e vërtetë”.

Përveç kësaj, fizioterapisti ndau edhe detaje të tjera për sa i përket lëndimeve dhe prapaskenave të shumta që ngërthejnë futbollistët e kombëtares

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm