Sunday, May 28, 2023

|

A është në lidhje me Islin? Ori Nebiaj flet një herë e mirë

po lexohet

Moderatorja e Ori Nebiaj ka sqaruar më në fund marrëdhënien e saj me moderatorin Isli me të cilin drejtojnë bashkë emisionin e mëngjesit “Wake up”. E ftuar në rubrikën “N’fermë” në ‘E Diell’, Nebija tha prerë se të dy kanë shumë kimi me njëri-tjetrin, por janë vetëm shokë.

E pyetur nëse thashethemet e përhapura ndikojnë tek lidhjet e tyre përkatëse, modratorja tha se askush nuk duhet t’ua qante ‘hallin’.

“Ne kemi shumë kimi, por jemi miq të mirë asgjë më shum. E dimë që shumë do të donin të na shihnin bashkë dhe si çift por jo. Ne kemi një kimi shumë të mirë si kolegë që jemi dhe duhet ta dini që kjo është shumë e rrallë mes kolegësh. Jo mos na i qaj hallin se nuk ka pengon në asnjë lidhje,”- tha Nebijaj.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm