Wednesday, May 18, 2022

|

A do të guxonit t’i vishnit? Balenciaga nxjerr në treg “atlete të grisura”

Më të lexuarat

Marka luksoze e modës, Balenciaga ka nxjerrë në treg një palë atletesh të quajtura ‘Paris Sneaker’, të cilat kanë bërë bujë në internet. Në pamje të parë, atletet duken me gomë të shkatërruar dhe me gërvishtje të shumta. Anash kanë logon e markës.

Sipas shtëpisë së modës, vetëm 100 palë atlete do të jenë në dispozicion për 1850 dollarë. Ndërkohë, versionet e përafërta do të variojnë nga 495 dollarë dhe 625 dollarë, në varësi të stilit specifik. Por si e kanë pritur njerëzit këtë model atletesh?

Atletet "jashtëzakonisht të veshura" Balenciaga që ngrenë vetullat në internet.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit