Saturday, August 13, 2022

|

BallinaAktualitet

Aktualitet

“Bëra një rrotullim në vend dhe…”/ Zbardhet dëshmia e autorit që aksidentoi 7-vjeçaren në plazhin e Potamit: Gomonia mori gaz

Arjan Tase është autori i krimit të rëndë në plazhin e Potamit, të ndodhur një ditë më parë. Tase është marrë në pyetje nga...

Gomonia godet për vdekje fëmijën në plazhin e Potamit në Himarë! Shoqërohet drejtuesi, ish-shef policie

Një fëmijë rreth 5-vjeç ka humbur jetën pasi është goditur nga një gomone mesditën e kësaj të marte në plazhin e Potamit në Himarë. E...

Situata në veri të Kosovës, reagon boksieri Florian Marku

Boksieri i njohur shqiptarë, Florian Marku, me anë të një postimi në rrjetin e tij social ‘Facebook’ ka reaguar pas tensioneve në veri të...

Masakroi me thikë bashkëjetuesen e tij, arrestohet pas 24 orësh Ramiz Mici

Pas më shumë se 24 orësh është arrestuar Ramis Mici, autori i krimit që tronditi Elbasanin. Mici masakroi me thikë bashkëjetuesen e tij, Jetlira Elezi,...

Mbijetoi më 14 maj, por jo sot/ Kush është viktima e atentatit në Milot që donin ta vrisnin dhe dy muaj më parë

Klisman Preçi humbi jetën ditën e sotme, pas një atentati me armë në Milot, ku ka mbetur i plagosur dhe Ylli Ibrahimi. Ashtu si ky...

Atentati i 3-fishtë në Fushë-Krujë, Klodiana Lala ‘zbërthen’ mesazhin e autorëve

Gazetarja Klodiana Lala ka komentuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Open’ atentatin në Fushë-Krujë, ku u vranë tre të rinjtë Brilant Martinaj, Diklen Vataj...

“Zemra vllait, krejt botën ma përmbyse”/ Stresi i prekur publikon bisedën e fundit me Brilant Martinaj (FOTO)

Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit Stresi, ishte një nga miqtë më të afërt të 23-vjeçarit Brilant Martinaj, i cili mbeti viktimë...

Dalin FOTOT/ U vra me breshëri plumbash në mes të ditës, kushëriri i Ervis Martinajt shok i ngushtë me këngëtarin e njohur shqiptar

Tre persona janë ekzekutuar me breshëri plumbash pasditen e sotme në mbikalimin e Fushë-Krujës. Bëhet fjalë për Besmir Hoxha, Diklen Vata dhe Brilant Martinaj. Ky...

Artikujt e fundit