Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Vritet me armë zjarri 50-vjeçari, policis jep detajet e para ( EMRI)

po lexohet

Polici e Fierit bën të ditur se nje 50-vjeçar është vrarë me armë zjarri mëngjesin e sotëm në lagjen Sheqi Madh.

Mësohet se Ahmet Toska është qëlluar nga persona të paidentifikuar.

NJOFTIMI

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 06:00, në lagjen “Sheq i Madh” Fier, nga një person ende i paidentifikuar, është vrarë në rrugë me armë zjarri shtetasi A. T., 50 vjeç banues në lagjen “Sheq i Madh”, Fier.

Në vëndngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për identifikimin e autorit dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Janë ngritur pika kontrolli në të gjitha hyrje daljet e qytetit dhe po vijon krehja e zonës nga shërbimet e Policisë Fier dhe FNSH Fier.

të fundit

Në lidhje me Sardi Strugaj? Velina e njohur zbulon si qëndron e vërteta

Sot të ftuara në emisionin “Pardon My French” kanë qenë velinat e Fiks Fare, Marinela Bici dhe Kejsi Kokeri. Bukuroshet...

të ngjashëm