Monday, May 29, 2023

|

Vrau për të marr hakun e vëllait, momenti kur Habib Rexha largohet i pamaskuar dhe me vrap! Çfarë mbante në dorë?

po lexohet

Autori i dyshuar për vrasjen e 47-vjeçarit Arjan Gosa në Kavajë një natë më parë, ndodhet ende në arrati.

Vrau për të marr hakun e vëllait, momenti kur Habib Rexha

të fundit

EKSKLUZIVE/ Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit, ja detajet nga ceremonia e veçantë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Lajmi bëhet me dije nga burime ekskluzive...

të ngjashëm