Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

“U ngrit duke vrapuar në korridor”/ Juli tregon vështirësitë e Zef Dedës gjatë komunizmit: E çuan në psikiatri

po lexohet

Finalisti i dytë Juljan Deda ka vendosur ti rrëfejë banorëve vështirësitë e aktorit të njohur, anët e panjohura të babai të tij Zef Deda. Teksa qëndronin në oborr me lot në sy Juli i tregon Heidit, Romeos, Eglës dhe Françeskës periudhën kur i ndjeri ka kaluar internimin.

Juli: I tha hajde içik, ata e njihnin se ishte i famshëm në atë kohë, prandaj nuk e besonin ata sepse mendonin se donte me u arratis. Edhe i thotë asaj hajde pak të lutem futu në ato mbledhjet që bënin ata mer vesh ça po ndodh.

Heidi: Çfarë vitesh bëhet fjalë?

Juli: Ka qenë 35 vjeç

Juli: I than në fillim ta këpusim këmbën

Heidi: Ua çfarë tmerri

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm