Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

A ka pasur mesazhe mes saj dhe Romeos? Erjola e thotë njëherë e mirë

po lexohet

Ish-banorja e ‘Big Brother VIP3’, Erjola Doçi e cila u skualifikua nga gara vetëm pak ditë më parë, është pyetur mbrëmjen e kaluar nga moderatori Ledjon Liço sesi qëndron e vërteta e mesazheve.

Erjola tha se nuk ka pasur kurrë mesazhe nga Romeo, ndërsa u shpreh se fituesi i këtij edicioni sipas saj është Juli.

Diskutimi:

Erjola: I bëra bllok por nuk e ofendova dhe nuk nxora asgjë të besuar të tij te unë. Mesazhe jo nuk kishte. Nuk ka pasur kurrë mesazhe.

Ledjoni: Se mos e thua në ndonjë emision tjetër.

Erjola: Jo jo, po nuk ia the Ledjonit të palarat.

Ledjoni: Ti do që të fitojë Juli?

Erjola: Julin dua që të fitojë, por hatërmbetje kam. Jam mes dy personave…

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm