Tuesday, July 16, 2024

|

spot_img

U largua papritur nga programi, Olsi Bylyku merr vendimin e papritur ndaj BBV (FOTO)

po lexohet

Olsi Bylyku u eliminua papritur ditën e djeshme nga “Big Brother VIP”, vetëm 2 javë pas hyrjes në shtëpi.

Pas vendimit që u dha nga Ledion Liço për largimin e Olsit nga BBV, aktori u pa mjaft i habitur, moment i cili u bë viral menjëherë në rrjet.

Mirëpo, Olsi duket se nuk e ka pritur aspak mirë këtë vendim të “Big Brother VIP”.

Menjëherë sa është eliminuar nga programi, aktori ka fshirë çdo foto dhe video që ndodhej në Instagramin e tij, ku shihej në ambientet e shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Gjithashtu ai fshiu dhe një postim që ishte bërë në llogarinë e tij, ku kërkohej ta votonin për ta shpëtuar nga nominimi.

E hoqën papritur nga programi, Olsi Bylyku merr vendimin e papritur ndaj

të fundit

Rike Roçi në pritje të ëmbël? Ish-banorja e BBV flet për herë të parë pas lajmeve

Pak ditë më parë në media qarkulluan lajme që ngrinin dyshime se Rike Roçi ishte në pritje të ëmbël. Këtë...

të ngjashëm