Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Ndarja e Xhensilës nga Besi? Reagon për herë të parë miku i tyre dhe zbulon si qëndron e vërteta

po lexohet

Ndarja e çifti Besi Xhensila bëri xhiron e rrjetit teksa vet Xhensila ka reaguar ashpër për përbaltjen e emrit të saj nga një personazh i njohur.

Duket se një person qëndron mes të dyve dhe ai është Andi Murra, i cili ka reaguar për herë të parë rreth kësaj çështje.

Me një Instastory Andi shkruan:

“Unë i kam njohur të dy, dhe të dy kanë një shpirt të rrallë. Ky rast më ka prekur vërtet shumë sepse i kanë dedikuar shumë njëri tjetrit.

Çdo gjë që të ketë ndodhur mes jush edhe gjëja më e keqe në botë kalojnë sepse atëherë do mbaheni mend, sakrificat janë ato që mbahen mend, sepse në këngën tuaj thujet

‘Dashuria jonë të gjitha i mund’, Mundeni…Më falni për postin”- shkroi ai tek ka bërë tag çiftin.

Ndarja e Xhensilës nga Besi? Reagon për herë të parë

të fundit

Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e këngës popullore e qytetare të Shqipërisë së Mesme si dhe e shumë hiteve Artiola Toska feston sot...

të ngjashëm