Wednesday, October 4, 2023

|

spot_img

Turistja polake bie nga kati i 6-të i hotelit, policia zbardh detajet, ja çfarë dyshohet

po lexohet

Një turiste polake ka humbur jetën pasi ka rënë nga kati i gjashtë i hotelit ku ishte akomoduar për pushime.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.13 në qytetin e Durrësit.

Dyshohet se 55 vjeçarja me iniciale B. V., ka rënë aksidentalisht dhe për pasojë ka humbur jetën.

Durrës/Informacion paraprak

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në lagjen nr. 13, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga kati i gjashtë i hotelit ku ishte akomoduar për pushime, shtetasja polake B. V., 55 vjeçe, banuese në Poloni, e cila për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

të fundit

Deklarata e fortë e “Zogut të Tiranës”: Gjysma e shqiptarëve janë gay

Djemtë në Tiranë po kujdesen më shumë për pamjen e tyre sipas një vëzhgimi nga Zogu i Tiranës. Në lidhjen...

të ngjashëm