Tuesday, December 7, 2021

|

Të zhveshur në tualet, publikohet fotoja intime e konkurrentit të “Për’puthen” me duart në gjoksin e një femre(FOTO)

Më të lexuarat

Sonila Meço zbulon “kontratën” me Big Brother Vip dhe tregon nëse do e zëvendësojë Balinën

Sonila Meço ka përfunduar eksperiencën e saj si opinioniste e Big Brother Vip, pas dy puntatash pasi zëvendësoi në këtë karrige Balina Bodinankun. Në opinionet...

“Ah se po përmbahem mos të them diçka më tepër…”/ Debate të ashpra mes Einxhel dhe Sabianit, reagon e revoltuar vajza e këngëtarit

Një prej debateve të nxehta në shtëpinë ë “Big Brother” është ai mes Einxhel dhe Sabianit. Einxheli është komentuar edhe si banorja e cila...

La Borën për Beatrixin, Rezarta Shkurta shpërthen ndaj Donaldit dhe merr vendimin drastik

Këngëtarja Rezarta Shkurta nuk e ka fshehur zhgënjimin ndaj Donaldit pas afërsisë së tij me Beatrix. Në atë që po konsiderohet si ‘tradhti’ ndaj Borës,...

Xhinset e gjera “pushtojnë” sërish stilin e rrugës, si t’i kombinoni

Dimrin e kaluar, xhinset e gjera fituan epërsinë ndaj modeleve të ngushta, duke filluar nga pasarelat dhe deri në rrugë. Kështu, versioni më komod...

I rritur plot vuajtje/ Tani mes luksit e femrave, reperi nga Tepelena pushton clubet greke me muzikë dhe sherre

Klaudio Dhespo nga Tepelena, i njohur me emrin e artit “Toquel" është një reper në Greqi me shumë këngë dhe famë, por një sherr...

Konkurrenti i “Për’puthen”, Eduard Kuçi, tërhoqi vëmendje me deklaratat ofenduese që bëri kundrejt Iriada Shahollarit, pasi kishte dalë në takim me të.

Ai tha se Iriada është fallco, për shkak të operacioneve plastike që ka bërë në trup dhe fytyrë.

Së fundmi, në rrjet po qarkullon një foto intime e konkurrentit krah një vajze tjetër. Ata të dy shfaqen në tualet, duke pozuar para një pasqyre. Si Eduardi, ashtu edhe vajza mbajnë veshur vetëm të brendshme në pjesën e poshtme. Kuçi shihet teksa i ka kapur me duar gjoksin vajzës që ka në krah.

Ndonëse nuk dihet se kur është realizuar kjo foto, duket qartë se Eduardi mund të ketë qenë më i vogël, pasi shihet me pak mjekër dhe më i dobët seç është tani.

Deri më tani, Eduardi nuk i ka tërhequr mbrapsht fjalët që ka thënë për Iriadën, por vazhdon të japë sinjale që e dëshiron një takim tjetër me të. Megjithatë, Iriada ka deklaruar se me Kuçin nuk del më në takim.

- Advertisement -

More articles

- Advertisement -

Lajmet e fundit

“Pu pu pu, shihemi në gjyq”, Flori Mumajesi i bën kërkesën e papritur Eni Çobanit (FOTO)

Këngëtari Flori Mumajesi dhe Anxhelina katër ditë më parë publikuan videoklipin  e tyre, i cili përmban dy këngë “Anash x Doja”. Këto dy projekte muzikore...

“Tani do fillojë goditja”, Spartak Ngjela del me paralajmërimin ‘bombë’ dhe ‘drithëron’ politikën shqiptare

Avokat Spartak Ngjela ka komentuar vizitën në Tiranë të të dërguarit të Posaçëm të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escoba. Ngjela në një intervistë...

Ergita Bahja, zëri kumbues që befasoi jurinë e huaj në Eurovizion(VIDEO)

Nëse vetëm e dëgjoni performancen, pa e parë se kush po këndon, nuk do ta bëni dot dallimin nëse është vetë Rona Nishliu apo...

“Ti shitesh për një drekë”/ Plas debati në “Përputhen”, Arjan Konomi-konkurrentes: Gënjen sy për sy

Alvisa Qarri dhe Bahkim Sahiti, u deklaruan për njëri-tjetrin, ditën e shtunë në “Prime”. Mirëpo opinionisiti i njohur, Arjan Konomi, tha se kjo deklaratë...

E BUJSHME/ Arbana Osmani tregon vendimin e marrë për Donald Veshajn, çfarë do bëjë Romeo Veshaj

Prej kohësh përflitet se Big Brother VIP do të vërë në lojë banorët duke ndërruar binjakët. Pra në vend të Donaldit do të futet Romeo...