Saturday, May 25, 2024

|

Ballina Etiketimet Reagon gjiko

Etiketim: reagon gjiko

Akuzat e rënda ndaj tij, Gjiko reagon për herë të parë:...

Reperi i njohur Gjiko ka qenë i përfolur së fundmi lidhur me një akuzë shumë të rëndë për mashtrim dhe përdhunim të një të...