Saturday, May 25, 2024

|

Ballina Etiketimet Ramush Haradinaj

Etiketim: Ramush Haradinaj

Anita Haradinaj i bashkohet televizionit të njohur në Shqipëri, zbulohet emisioni...

Bashkëshortja e politikanit Ramush Haradinaj, Anita do të vijë së shpejti në ekranet tona me një emision të ri televiziv. Emisioni “VIP Dado” i cili...

Anita Haradinaj tregon sekretet me bashkëshortin: Ja si më përkëdhel Ramushi

Anita Muçaj Haradinaj ishte ftuara e autores dhe moderatores Luana Vjollca mbrëmjen e sotme në Shiko Kush LUAN Anita sonte u vendos në një sfidë...