Saturday, May 25, 2024

|

Ballina Etiketimet Ps

Etiketim: ps

Plas skandali! Deputeti i PS-së publikon foton e turpshme në grupin...

Deputeti i PS, Bujar Çela ka uruar ditën e Pavarësisë me foton e diktatorit mbi flamur. Nënkryetari i PD,  Alibeaj, publikon foton dhe shpërthen...

EMRAT/ Kush janë 74 deputetët që do të përfaqësojnë PS në...

Partia Socialiste ka arritur që të marrë 74 mandate në zgjedhjet e 25 Prillit. Një ditë më parë, kryeministri Edi Rama iu bashkëngjit përkrahësve...

KQZ përditëson rezultatin në rang vendi, ja si renditen PS, PD,...

KQZ ka përditësuar rezultatin e votimeve deri në orën 07:35. Janë numëruar 1237 nga 5199 kuti nga ku rezulton se Partia Socialiste ka marrë 50.19%,...

Zbuloni sekretin/ Do të njohësh patronazhistin tënd? Baza e të dhënave...

Baza e të dhënave të qytetarëve shqiptarë, që dyshohet të jetë përdorur nga PS për qëllime elektorale, tashmë ka përfunduar online. Një faqe me emrin...

“Ka plasur lufta e ujqërve në PS”, Hoxha nxjerr prapaskenat se...

Analisti Pol Hoxha i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Dritare’, u shpreh se hartimi i listave të PS-së ka qenë një zgjidhje e...

LISTA ZYRTARE/ Këta janë kandidatët e Partisë Socialiste në zgjedhjet e...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste Taulant Balla ka zyrtarizuar listën e plotë të kandidatëve të PS në zgjedhjet e 25 prillit. Kryeministri Edi Rama...