Saturday, May 25, 2024

|

Ballina Etiketimet Pronar lokali

Etiketim: pronar lokali

“Dikur nuk më lejonin të hyja në lokal se isha shqiptar,...

Lulzim Fejzullahi është një emigrant shqiptar që jeton prej vitesh në Austri. Ai është pronar i disa kafeneve dhe një hoteli. Ndërkohë, dikur nuk...