Saturday, May 25, 2024

|

Ballina Etiketimet Priyanka Chopra

Etiketim: Priyanka Chopra

Muaji i ndarjeve, një tjetër çift shumë i dashur i showbizzit...

Gigi Hadid dhe Zayn Malik u ndanë pak ditë para se të niste muaji nëntor, Camila Cabello dhe Shawn Mendes njoftuan ndarjen para pak...