Sunday, February 25, 2024

|

Ballina Etiketimet Dron

Etiketim: dron

Çfarë po ndodh në ‘Big Brother’, futet një dron me një...

Që nga nata e mbrëmshme në shtëpinë e “Big Brother Albania VIP”, raportet mes Fifit dhe Granitit kanë ndryshuar. Graniti në një bisedë me Sabianin,...