Sunday, February 25, 2024

|

Ballina Etiketimet Dritan hila

Etiketim: dritan hila

Dritan Hila kundër homazheve për Azem Hajdarin: Thjesht e ka zënë...

Dritan Hila ka kritikuar Lulzim Bashën dhe zgjedhjen e tij për të kryer homazhe në varrin e liderit të Lëvizjes Studentore Azem Hajdari, raporton...