Sunday, February 25, 2024

|

Ballina Etiketimet Dritan dajti

Etiketim: dritan dajti

“Shkoi në burgun e Peqinit për të takuar Dritan Dajtin”- Cllevio...

Sherri mes reperëve Noizy dhe Cllevio u kthye në qendër të mediave rozë pak muaj më parë. Ky i fundit ka zbuluar në një...