Sunday, February 25, 2024

|

Ballina Etiketimet Drini Zeqo

Etiketim: Drini Zeqo

Shprehu pëlqim që ditët e para, Drini Zeqo zbulon banoren që...

Gazetari dhe moderatori i njohur Drini Zeqo ishte i pari banor që hapi dyert e shtëpisë së spektaklit televiziv "BBVA3" dhe i pari që...

Drini Zeqo zbulon të vërtetën prekëse pse la shtëpinë e Big...

Drini Zeqo është rikthyer mbrëmjen e sotme në studion e Big Brother Vip për të folur për arsyet e largimit të tij. Ai u shpreh...

“Ilnisa në lot, Roza e mërzitur…”/ Ja si reaguan banorët pas...

Drini Zeqo është larguar ditën e sotme nga shtëpia e “Big Brother VIP” për shkak të një urgjence familjare. Pas marrjes vesh të këtij...

Drini Zeqo largohet nga shtëpia e Big Brother, zbulohet arsyeja

Moderatori Drini Zeqo ka lënë shtëpinë e Big Brother Vip. Siç bëhet me dije Drini Zeqo ka dalë nga shtëpia për shkak të një urgjence...

Video/ Juli ‘kap mat’ Ledionën dhe Drinin: “Keni gjithë ditën, pse...

Dinamikat , debatet dhe zënkat në ditën e parë të qëndrimit në shtëpinë e Big Brother Vip 3 nuk kanë të ndalur. Së fundmi...

Gara e mëngjesit u bë më e nxehtë! Pas shumë vitesh...

Jemi në prag të sezonit të ri, dhe padyshim markata televizive ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve. Një nga personazhet të cilin sezoni i ri...

Drini Zeqo largohet nga Tv Klan! Ku do ta shohim këtë...

Shtatori është shumë pranë dhe tashmë kanë nisur lëvizjet në televizione. Një nga emrat më të njohur të ekranit që ka vendosur të largohet...