Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Anila gjebrea

Etiketim: anila gjebrea

Anila dhe Arditi festojnë përvjetorin, zbuloni sa vite kanë çifti të...

Sot në familjen e producentit të njohur, Ardit Gjebrea është festë. Ai dhe bashkëshortja, Anila kanë përvjetorin e 31-të të martesës. Nuk kishte se si...

Ardit Gjebrea ndërpret intervistën për të telefonuar bashkëshorten dhe për t’i...

Ditën e djeshme, Ardit Gjebrea zhvilloi një intervistë me Prefektin e Qarkut të Tiranës, Toni Gogu dhe me bashkëshorten e tij, Edin, gjatë rubrikës...