Wednesday, December 6, 2023

|

Ballina Etiketimet Angelina Jolie

Etiketim: Angelina Jolie

Historitë shokuese të Angelina Jolie: Nga humbja e virgjërisë 14 vjeç,...

Angelina Jolie së fundmi zuri faqet kryesore të mediave rozë, pasi duket se ka nisur një romancë me reperin 15 vjet më të ri...

Shtohen dyshimet për një romancë mes tyre! Angelina Jolie kapet mat...

Angelina Jolie dhe The Weeknd janë kapur sërish mat në një koncert privat në Los Angeles gjatë fundjavës. Aktorja dhe këngëtari kanadez po përfliten...

Jo vetëm janë ribashkuar, por Angelina Jolie i prezanton ish-bashkëshortit të...

Personazhe të famshëm të showbiz-it janë rikthyer tek ish-partnerët/et e tyre për të vazhduar romancën aty ku e lanë dhe s’dimë nëse këtë gjë...

Angelina Jolie punësoi detektivë për të përgjuar Brad Pitt, u shokua...

Angelina Jolie ka punësuar hetues privatë të cilët kanë zbuluar se Brad Pitt e tradhtoi atë me prostituta ndërsa ata ishin ende të martuar. Siç...

Pasi Jolie e akuzoi për dhunë në familje, Pit hidhet në...

Kur u duk se gjërat mes Brad Pitt dhe Angelina Jolie po qetësoheshin, ndodhi e papritura. Beteja e tyre ligjore sa vjen e përkeqësohet....