Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Angela Martini

Etiketim: Angela Martini

FOTO/ “Thyem çdo rregull bashkë”, Angela Martini zbulon një sekret për...

Angela Martini e paska planifikuar shumë më herët ardhjen në jetë të djalit të saj. Ishte vetë modelja që e ndau këtë detaj me...

“E përcaktuam vetë gjininë e fëmijës”, Angela Martini i thotë të...

Angela Martini u bë nënë për herë të parë në dhjetor të vitit 2021 me një djalë. Vogëlushi erdhi në jetë me ndihmën e...

U përfol se e tradhtoi dhe u martua për para me...

Dragos Savulescu, bashkëshorti i modeles shqiptare, Angela Martini, u arrestua në muajin gusht, pas një kohe të gjatë në arratisje, në Mykonos. Ai u...

“Kam qarë, nuk haja”/ Angela Martini tregon momentin e arrestimin të...

Modelja shqiptare Angela Martini ka treguar episodin e vështirë që i ndodhi gjatë pushimeve verore në Greqi, ku bashkëshorti i saj, Dragos Savulescu u...

Si në filma, bëhen publike pamjet e arrestimit të bashkëshortit të...

Dragos Savulescu, bashkëshorti i Angela Martinit, ra në prangat e policisë në muajin gusht pas një kohe të gjatë në arratisje. Ai u arrestua...

Partneri i Angela Martinit fiton pafajësinë në Greqi. Pse nuk u...

Autoritetet greke refuzuan ekstradimin e Dragos Savulescu, partnerit të modeles Angela Martini. Biznesmeni dhe kineasti rumun së bashku me Angelën njoftuan se drejtësia greke...

Angela Martini thyen heshtjen për arrestimin e bashkëshortit, shpërthen ndaj Rumanisë:...

Rreth një muaj më parë përfundoi nën pranga bashkëshorti i modeles shqiptare, Angela Martini, miliarderi rumun, Dragos Savulescu. Mediat raportuan që ai u arrestua në...

Doli nga qelia, kjo është vila 12 milion euroshe ku po...

Bashkëshorti i modeles shqiptare Angela Martini u arrestua disa ditë më parë në ishullin grek, Mykonos. Më pas biznesmeni rumun, Drago Savulescu u la...

Arrestimi i bujshëm i miliarderit, ja pse u lirua bashkëshorti i...

Mediat e huaja e lajmëruan me bujë arrestimin e tij dy ditë më parë në Mykonos, por bashkëshorti i modeles shqiptare Angela Martini është...

U arrestua në Mykonos, jepet vendimi i papritur për burrin e...

Drago Savulescu është lënë i lirë. Pas arrestimit të bujshëm në ishullin grek Mykonos dhe lajmit që pushtoi mediat ditën e hënë, biznesmeni rumun, bashkëshorti...