Wednesday, December 6, 2023

|

Ballina Etiketimet Andrra

Etiketim: Andrra

Martesa e Sinan Hoxhës në rrezik? Detajet e sherrit të madh...

A mos ndoshta Andrra Destani bëhet shumë xheloze për Sinan Hoxhën dhe mos ndoshta këto ditë martesa e tij 6-vjeçare është tronditur për shkak...

Sinan Hoxha feston ditëlindjen, Andrra publikon disa foto dhe i bën...

Sinan Hoxha feston sot ditëlindjen. Babai i dy fëmijëve ka marrë një urim special nga partnerja e tij, Andra Destani. Ajo ka ndarë në...

“Parajsa mbi tokë”, Andrra na rrënqethi mishin me urimin më të...

Bekimi i parë i çiftit shumë të dashur për publikun, Sinan Hoxhës dhe Andrra Destanit, feston sot pesë vjetorin e lindjes. Ansi erdhi si një...