Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Andra Destani

Etiketim: Andra Destani

Sinan Hoxha ka ditëlindjen, ky është urimi publik që i bëri...

Sinan Hoxha feston sot ditëlindjen e 46-të. Babai i dy fëmijëve ka marrë një urim special nga partnerja e tij, Andra Destani. Ajo ka...

Sinani dhe Andrra i bëjnë pritjen e ëmbël vogëlushit Ayan, Ansi...

Sinan Hoxha dhe Andra Destani u bënë prindër për herë të dytë me 19 Mars. Dyshja e famshme mirëpritën një djalë me emrin Ayan....