Wednesday, December 6, 2023

|

Ballina Etiketimet Andi shqipja

Etiketim: andi shqipja

Shqipja plas skandalin e radhës: Me Andin takohem jashtë Përputhen, ja...

Shqipja vazhdon të marrë vëmendjen me deklaratat e saj mbi “Përputhen” dhe ndërkohë vazhdon të komentohet foto që ajo publikoi pak ditë më parë,...