Wednesday, June 19, 2024

|

Ballina Etiketimet Andi Shehu

Etiketim: Andi Shehu

Ish-konkurrenti i ‘Përputhen’ në zi, mes dhimbjes së madhe njofton humbjen...

Ish-konkurrenti i ‘Përputhen’, Andi Shehu ka njoftuar përmes një postimi në rrjetet sociale se ka humbur gjyshin e tij. Mes dhimbjes së madhe Andi ka...

Si qëndron e vërteta? Melisa flet për ndarjen nga Andi: Çfarë...

Melisa mori vëmendjen e të gjithëve me postimet e bëra në Instagram pak ditë më parë, të cilat nënkuptonin ndarjen nga Andi. “E penduar deri...

I vuri vulën! Andi bën veprimin e papritur ndaj Melisës

Çifti i krijuar në emisionin e dashurisë “Pët’puthen” në edicionin e tij të dytë Andi dhe Melisa duket se i dhanë fund lidhjes së...

Shkaktuan shumë bujë në ‘Përputhen’ dhe dukeshin si çift perfekt/ “E...

Melisa dhe Andi, janë çifti qe u njohën në Përputhen, por u lidhën jasht saj, ose fshehtas. Por qëkur lidhja e tyre u bë...

Zbulohen prapaskenat, çfarë ndodhi mes Andit dhe Melisës së “Për’puthen”

Çifti i “Për’puthen” Andi dhe Melisa u bënë kryefjalë në media disa javë më parë, kur vendosën të deklaronin ndarjen publikisht. Ishte Melisa ajo...

Melisa poston videon duke kërcyer me Andin, zbulon vendimin e rëndësishëm...

Melisa dhe Andi janë zyrtarisht të ndarë. Këtë e kanë pranuar edhe vet përmes postimeve në rrjete sociale. Mirëpo, krejt befasishëm, Melisa dje ka postuar një...

“Po bën lojë sikur je ndarë me Andin”, Melisa nuk duron...

Teksa postimet për ndarje po vazhdojnë mes Melisës dhe Andit, është një pjesë e publikut që nuk po e ‘blen’ këtë histori. Një pjesë e...

Andi konfirmon ndarjen nga Melisa? Ish-konkurrenti bën deklaratën e papritur

Prej dy ditësh po qarkullon lajmi se Melisa dhe Andi i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Dyshja kanë hequr njëri tjetrin nga instagrami dhe...

Ndahen Melisa dhe Andi? Veprimet e tyre të fundit hedhin dyshime...

Melisa dhe Andi e shpallën lidhjen e tyre pasi dolën nga programi “Përputhen” dhe dukej se çdo gjë shkonte mirë për çiftin e ri. Ata...

Çfarë ndodhi! Andi Shehu dhe Melisa Lleshi i japin fund lidhjes,...

Melisa Lleshi dhe Andi Shehu mund t’i kenë dhënë fund lidhjes së tyre që nisi pas daljes së dyshes nga programi i dashurisë “Për’puthen”. Ditën...