Wednesday, December 6, 2023

|

Ballina Etiketimet Andi bushati

Etiketim: andi bushati

U shfaq për herë të parë në emision pas vendimit ndaj...

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, pranon sot për herë të parë të përballet në një studio televizive me analistë dhe gazetarë që pas...