Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Amina Mevlani

Etiketim: Amina Mevlani

Armina Mevlani zbulon për herë të parë ‘përplasjen’ me Shkëlzen Berishën...

Amina Mevlani ka zbuluar se çfarë i tha partneri i saj Shkëlzen Berisha për daljen e parë tek “Goca dhe Gra”. Aty komentoi edhe protestën...